fbpx

Web Geliştirme.

İşletme internet sayfalarınızdan ve web tabanlı uygulamalarınızdan maksimum sonuç alın!

Bize Ulaşın

Web Geliştirme Nedir?

Web Geliştirme, internet ya da özel bir ağ için bir internet sitesinin oluşturulmasına verilen isimdir. Bu internet sitesinin yapısı tek sayfalık ufak bir siteden, karmaşık web uygulamalarına, e-ticaret sitelerine veya sosyal ağ hizmetlerine kadar değişkenlik gösterebilir.

Web Tasarım.

Web tasarım hizmetimiz, kullanıcı davranışlarını internet sayfasının kullanılabilirlik, kullanışlılık, arzu edilebilirliği ile desteklediğimiz ve “Etkileşim Tasarım Vakfı” tarafından hazırlanmış yönergelere uygun olarak tasarladığımız internet siteleri ile, işletmenizi dijital ortamda ulaşılabilir hale getirmeyi amaçladığımız hizmetimizdir.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Kullanıcı deneyimi tasarımı ya da UX tasarımı, bir internet sitesinin sadece görsellik açısından ele alınması yerine kullanıcı davranışlarının, isteklerinin ve ihtiyaçlarını ön planda tutularak tasarlanmasını hedeflediğimiz hizmetimizdir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu web tasarım ya da responsive web tasarım, günümüzde internet trafiğinin neredeyse %50’sini oluşturan mobil cihazlara uyumlu internet siteleri tasarladığımız hizmetimizdir.

İçerik Üretimi

İçerik üretimi, internet sitenizde işletmenizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde anlatabilmenizi hedefleyerek içerik oluşturduğumuz hizmetimizdir.

CMS – İçerik Yönetim Sistemleri.

İçerik yönetim sistemleri veya CMS hizmetimiz, WordPress, Joomla, Drupal, GravCMS gibi açık kaynak kodlu sistemlerin kullanımı ile kurulum sonrasında profesyonel desteğe ihtiyacınız kalmadan kolayca yönetebileceğiniz web siteleri oluşturmayı hedefleyen hizmetimizdir.

Kurumsal İnternet Siteleri

Kurumsal internet sitesi hizmetimiz, internette bir kartvizit/katalog gibi kullanabileceğiniz, firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi veren, iletişim bilgilerinizin yer aldığı 1-5 sayfalık internet siteleri oluşturduğumuz hizmetimizdir.

E-Ticaret

E-Ticaret hizmetimiz, internette bir dükkân oluşturmanıza yardımcı olacak sipariş takibi, online ödeme, stok takibi gibi özelliklere sahip satış odaklı internet siteleri oluşturduğumuz hizmetimizdir.

Web Tabanlı Yazılım Kodlama.

Web tabanlı yazılım kodlama hizmetimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda halka açık ya da otomasyon sistemleri, stok sistemleri, CRM sistemleri gibi özel yazılımlar üretmeyi hedefleyen hizmetimizdir.

Otomasyon ve Takip Sistemleri

Otomasyon ve takip sistemleri hizmetimiz, işletmeniz içerisinde yapılan gündelik işlerin ve takip edilmesi gereken kalemlerin otomasyonunu ya da kolaylaştırılmasını hedefleyen hizmetimizdir. Stok takibi, sipariş takibi sistemleri bu sistemlere verilebilecek örneklerdir.

Özel Yazılım Hizmeti

Özel yazılım hizmetimiz, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda bir web uygulamasının tasarlanması ve kodlanmasını kapsayan hizmetimizdir.

Analiz Analitik ve Optimizasyon.

Analiz, analitik ve optimizasyon hizmetimiz, internet siteniz kurulduktan sonra trafik ve kullanılabilirliği en üst seviyede tutmayı amaçlayarak, gerekli verinin toplanması ve işlenmesi ile tasarım, hız, içerik gibi değişkenlerin optimize edilmesini hedefleyen hizmetimizdir.

Sayfa Hız Optimizasyonu

Sayfa hız optimizasyonu, internet sitenizin performans analitikleri göz önünde bulundurularak kullanıcı deneyimi ve arama motoru sıralamalarını arttırmak amacıyla optimize edilmesi/hızlandırılmasını kapsayan hizmetimizdir.

Web Analitiği

Web analitiği, internet sitesi kullanıcılarınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanızı sağlayacak, yaş, cinsiyet, cihaz bilgileri gibi bilgilerin tarafımızca size raporlanmasını hedefleyen hizmetimizdir.

Isı Haritası Analizleri

Isı haritası analizleri, kullanıcıların internet sayfanızın hangi bölgelerinde daha çok vakit geçirdiği, nerelere daha çok tıkladığı gibi bilgilerin tarafımızca size raporlanmasını hedefleyen hizmetimizdir.

Keşif ve Kullanılabilirlik Testleri

Keşif ve kullanılabilirlik testleri, internet sitenizin stabilitesi, performansı ve kullanılabilirliği ile ilgili bilgilerin tarafımızca raporlanarak size sunulmasını hedefleyen hizmetimizdir.

A/B Testleri

A/B testleri, internet sitenizin belirli bölgelerinin birden fazla varyant halinde oluşturulup, rastgele bir şekilde kullanıcılara gösterildikten sonra hangisinin daha fazla potansiyel müşteri oluşturduğu/etkileşim aldığı ile ilgili raporların oluşturulup size ulaştırıldıktan sonra başarılı varyantın kalıcı hale getirilmesini kapsayan hizmetimizdir.

Bize Ulaşın.

Haydi bir sonraki projenizde birlikte çalışalım!  

Telefon Numaramız

+90 544 586 30 05

Eposta Adresimiz

info@lignid.com

Ofis Adresimiz

Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Ejder Apt.

No:63 Daire:4 Şişli/İSTANBUL